Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Spitali Hygeia hap dyert me shërbim mjekësor falas për të lënduarit nga tërmeti: Jemi me qytetarët (foto)

Nga Ejona 0

Tërmeti tragjik i mëngjesit të sotëm deri më tani la pas 7 viktima ndërsa raportohet për 325 të lënduar në Durrës dhe Tiranë.

Kur spitalet në të gjithë vendin janë vënë në gatishmëri për të përballuar çdo urgjencë pas tërmetit 6.3 ballë, kësaj nisme i është bashkuar edhe Spitali Hygeia.

Mësohet se spitali privat ka hapur dyert me shërbim falas për të gjithë qytetarët që kanë nevojë për ndihmë mjekësore, pasi mund të kenë ngelur të lënduar nga tërmeti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej