Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skrapar, po mblidhte çaj mali, bie nga shkëmbi dhe gjen vdekjen 69-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Skrapar ku një 69-vjeçar ka humbur jetën pasi sipas dyshimeve ka rënë nga shkëmbi.

Aksidenti ndodhi në vendin e quajtur “Grepi i Sterrës”, në fshatin Kapinovë, Skrapar.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se viktima është identifikuar shtetasi Hekuran Gega, banues në Poliçan.

Kanë qënë familjarët e viktimës Ato që kanë dalë në kërkim të 69-vjeçarit pas vonesës së gjatë.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për ngjarje aksidentale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej