Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shoferi humb kontrollin, përmbyset me makinën në aksin Korçë-Pogradec (foto)

Nga Ejona 0

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se makinë me targa AA 028 EN ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka shkuar në vengjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

KOrca2-1.jpgkoRCA3.jpg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej