Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkozë/ Zjarr në apartamentin e banesës sociale, nuk ka persona të lënduar

Nga Klodiana 0

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në katin e pestë të një pallati në banesat sociale në Shkozë.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike, ndërsa mësohet se fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar, përveç dëmeve materiale.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej