Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkarkohen drejtorët e doganave/ Emrat që i zëvendësojnë

Nga Klodiana 0

Një sërë ndryshimesh kanë ndodhur në drejtoritë e doganave, nga Durrësi në Kapshticë.

Mësohet se ditën e sotme është shkarkuar nga detyra drejtori i doganës së degës Durrës, Denis Shabani, ndërsa në vend të tij është emëruar Rubin Shehu.

Po ashtu është shkarkuar dhe drejtori i doganës së degës së Tiranës, Arben Krasniqi, ndërsa në vend të tij është emëruar Skerdi Rama.

Gjithashtu është shkarkuar drejtori i degës së doganës së Kapshticës, Olsi Konomi, ndërsa në vend të tij është emëruar Julian Çollaku.

Ndryshimet në dogana vijnë pak javë pas ndryshimit të drejtorit të Përgjithshëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej