Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shijak, zjarr me kallashnikov mbi makinën e biznesmenit Dashamir Gjoka

Nga Media 0

Persona të paidentifikuar kanë hapur zjarr me kallashnikov në drejtim të automjetit të biznesmenit Dashamir Gjoka.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si “Katër rrugët e Shijakut”. Në momentin e hapjes së zjarrit në makinë ndodhej biznesmeni se bashku me fëmijët e tij.

Sipas informacioneve paraprake nuk raportohet për të lënduar pasi makina ka qenë e blinduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po mbledh provat për zbardhjen e këtij atentati.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej