Shihni momentin kur agresorët vrasin të riun në karburant (VIDEO)

0
88

Një kamerë e sigurisë regjistroi pamjet tronditëse të një sulmi vdekjeprurës ndaj një burri në një stacion të karburantit në Philadelphia.

Dy vrasës të veshur me të zeza qëlluan për vdekje një person në mes të ditës në një stacion karburanti në North Philly. Videoja e publikuar nga policia e Philadelphias shfaq të dyshuarit në një veturë të markës, Mazda me targa të New Jerseyt.

Sulmuesit të cilët ishin të maskuar gjer në “dhëmbë”, më pas dolën nga makina dhe vrapuan drejt objektivit të tyre ndërsa njëri kishte një pushkë në duar, tjetri ishte i armatosur me një pistoletë.

Të dyshuarit qëlluan disa herë në drejtim të viktimës, të identifikuar nga Fox Philadelphia si 30-vjeçari Brandon Dixon.