Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr me karrige në mes të restorantit, klientët nuk ndërhyjnë (film)

Nga Ejona 0

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në një lokal në qytetin e Gjilanit.

Siç shihen dhe nga pamjet, sherri ka degjeneruar derisa djemtë kanë përdorur karrige për tu goditur mes tyre.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në sy të klientëve në një restorant, të cilët kanë parë gjithë skenën pa ndërhyrë.

Rrahje me tavolina e karriga mes te rinjve ne Gjilan

Publiée par Inspirimi sur Mardi 13 août 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej