Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sfilata e Victoria’s Secret pëson rënie shikueshmërie/ Çfarë kanë në plan organizatorët (film)

Nga Ejona 0

Slifata e famshme Victoria’s Secret është gjithnjë e më pranë mbylljes për shkak të rënies së ndjeshme të shikueshmërisë.

Nëntorin e kaluar eventi u pa vetëm nga 3.27 milionë teleshikues, shifër kjo në rënie në krahasim me 23 vitet që ajo është zhvilluar. Prandaj kompania e njohur po mendon të ndryshojë shfaqen në tërësi, sigurisht nëse do të ketë më një të tillë, të paktën në televizion.

Organizatorët e saj u shprehën se tashmë ka ardhur koha të rritemi dhe të evoluojmë bashkë me modën. Ata treguan se shfaqja do jepet aty ku janë dhe njerëzit dhe jo më në televizion, duke e bërë atë më emocionuese dhe dinamike.

Kompania e njohur ka qenë shpeshherë pjesë e kritikave, për faktin përse nuk bëjnë pjesë të tyren modelet e kolme apo dhe transgjinorët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej