Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Seria A nuk mbyllet para kohe, ndeshje çdo tre ditë deri në mes të korrikut

Nga 27-shi 0

Seria A nuk do të mbyllet përpara kohe dhe kampionati do të luhet deri në fund.

Liga Italiane e Futbollit ka hedhur poshtë me forcë idenë e fundit për një finale të sezonit pa një kampion.

Për këtë arsye, drejtuesit e futbollit përtej Adratikut po studiojnë planin dhe kalendarin e fundit, që sipas mediave lokale parashikon ndeshje çdo tre ditë nga fillimi qershorit deri në mes të korrikut.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej