Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të dhe Donaldin, ja si reagoi Bora

0
54

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila e ka treguar vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit dhe aktorit të humorit Donald Veshaj.

Mirëpo së fundmi ajo publikoi një tjetër këngë të titulluar “Ani”. Donaldi postoi ditën e djeshme një video teksa po dëgjonte këtë këngë.

Nga ana tjetër, Bora dhe Semi kanë publikuar video së bashku, ku në fakt po flisnin për këngët e Semit. Në një moment, moderatorja e programit të dashurisë “Për’puthen” dëgjohet t’i thotë Semit, që të flasë në numrin njëjës për këngët e saj sepse keqkuptohet nga të tjetër që e dëgjojnë.

Pastaj, së fundmi Semi i thotë që këngët janë të përbashkëta, pasi këngët i kanë të dyja vajzat.