Rozana Radi realizon klipet e dy këngëve të njohura të Françesk Radit (film)

0
971

Këngëtarja shqiptare, Rozana Radi ka realizuar klipet e dy këngëve të njohura të xhaxhait të saj, Francesk Radit, “Adresa” dhe “Bicikleta”.

Ishte ëndrra e xhaxhit të saj të ndjerë që ti sillte këto projekte të njohura me video muzikore.

Nga pamjet duket se xhirimet janë kryer në Tiranë, ku ishin pjesëmarrës dhe dy djemtë që e shoqërojnë në emisionin investigativ ‘Boom’ në Ora News.

Ajo ka zgjedhur që të sjellë vetëm figurën e saj në këto klipe, duke e ruajtur zërin e vecantë të këngëtarit.

Ka vetëm disa muaj që ai ka ndërruar jetë dhe muzika e tij vazhdon të mbetet në mendjen e shqiptarëve.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.