Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rotacion në programet televizive/ Bes Kallaku zë vendin e Ermal Mamaqit në Tv Klan

Nga 27-shi 0

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara.

Muajin që lamë pas Indeksonline mësoi se Ermal Mamaqi largohet këtë shtator nga televizioni Klan drejt një tjetër televizioni… me gjasë drejt Top Channel.

Por nëse një program largohet, vjen një tjetër zëvendësues.

Burime kanë rrëfyer se Bes Kallaku do të vijë sërish këtë sezon televiziv me një program të tijin, në prime time bashkë me Olsi Bylykun. Programi i aktorit të mirënjohur pritet të jetë në orën 20:00

Ndërkohë që do të pasohet nga Duplexi i Turjan Hyskos, i cili do të spostohet në kohë. Asi nën mëngë i Besit është Marina Vjollca, e cila do të rikthehet sërish në televizionin Klan, por këtë herë krah Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut në nj emision që do të ketë risi dhe prurje në përmbajtje.

Stafi i “BE Caffe”, skenaristi Vangjel Kozma dhe gazetarja Suada Daci, do të vazhdojnë të jenë pjesë e show-t të ri që pritet të nisë në TV Klan.

Shpresojmë që grupit t’u ecin planet në vijë dhe në shtator të na surprizojnë… siç bënë me “BE Caffe”.

/Indeksonline/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej