Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Ritual” nga Rita Ora, Tiesto dhe Jonas Blue (film)

Nga 27-shi 0

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka sjell projektin më të ri muzikor “Ritual” në bashkëpunim me Tieston dhe Jonas Blue.

Pas këtij projekti, bukuroshja jonë po ashtu ka paralajmëruar edhe dy këngë të reja në duet me Sean Paul.

Kujtojmë se Rita Ora po vazhdon të jetë e angazhuar me turin e saj të koncerteve anembanë botës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej