Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Revista “PEOPLE” shpall gruan më të bukur në botë për vitin 2017

Nga Klodiana 0

Revista“PEOPLE” ka shpallur Julia Roberts gruan më të bukur në botë për vitin 2017.

Kanë kaluar 26 vite që kur aktorja është shfaqur për herë të parë në kopertinën e kësaj reviste, ndërsa ka fituar pesë herë këtë çmim.

“Gruaja më e bukur në botë” ka fituar çmimin e parë në vitin 1991, më pas në vitin 2000, 2005 dhe në vitin 2010.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej