Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rektori i UMT: Universiteti i Mjekësisë do të vazhdojë pezullimin e mësimit deri në një moment të dytë

Nga Ejona 0

Rektori i Universitetit të Mjekësisë së Tiranës, Arben Gjata, ka deklaruar se UMT do të vazhdojë të pezullojë procesin mësimor deri në një moment të dytë.

Gjata ka publikuar gjithashtu edhe dokumentin zyrtar ku njoftohet vazhdimi i pezullimit të mësimit ndërsa bën me dije se ndërprerja e mësimit në UMT do të vazhdojë edhe javën që vjen.

Ndërkohë rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka publikuar ditën e sotme dokumentin zyrtar ku thuhet se Universiteti i Tiranës  do të rifillojë mësimin në datën 10 dhjetor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej