Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Re të çuditshme mbi qiellin e Durrësit (film)

Nga 27-shi 0

Qytetarët e Durrësit kanë vënë re sot mbi kokat e tyre formacione të çuditshme dhe të pazakonta resh.
Ndoshta mund të jetë paralajmërimi i një stuhie të fortë në orët në vijim apo re si pasojë e ndotjes. Këtë mund ta thonë më mirë ekspertët, por gjithsesi pamjet e pazakonta krijojnë një ndjesi të veçantë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej