Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama ik!”/ Tifozët shpërthejnë kundër kryeministrit në stadiumin e ri (film)

Nga 27-shi 0

Tifozët shqiptarë i prishin festën kryeministrit Edi Rama.

Edhe pse qeveria ka marrë të gjitha masat propagandistike që inaugurimi i stadiumit të ri kombëtar të mbulojë të gjitha mediat në vend, shqiptarët kanë ditur si t’ja kthejnë reston.

Me thirrjet “Rama ik!” ata i kanë dhënë mesazhin e rradhës shefit të qeverisë, që pavarësisht shpenzimeve të mëdha për ta trumbetuar sa më shumë si një sukses të madh të sajin, siç shihet në videon e mëposhtme, gjithçka i ka ikur kot…

/syri.net/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej