Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama emëron ish- zv.ministrin e Ekonomisë në krye të AMF-së

Nga Klodiana 0

Ish-zëvendësministri i Ekonomisë Ervin Mete, emërohet  në krye të Autoritetit Mbikëqyrës Financiar.

Mësohet se ky vendim është marrë sot në mbledhjen e kabinetit qeveritar.

Kujtojmë se më parë ky institucion drejtohej nga Ervin Koçi

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej