Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ra kjo gjëmë dhe u pamë

Nga Media 0

Kjo fotografi tregon një nga momentet e kongresit të sotëm të socialistëve. Buzëqeshja e Ramës duket se nuk u ka mjaftuar të tjerëve. Me vështrimin e hedhur larg, disa të mërzitur e të tjerë të “hallakatur”, socialistët tregojnë se janë në tjetër linjë me kryetarin. Teksa i shesh duket sikur i thonë njëri-tjetrit: Ra kjo gjëmë dhe u pamë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej