Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qeveria nuk jep ndihmë, reagon arbitri: Kur sporti ngelet në dorën e këtyre me topat në…

Nga Media 0

Sporti në Shqipëri po përballet me probleme të mëdha financiare, kjo për shkak të Koronavirusit. Sikur të mos mjaftonte kjo, edhe qeveria ka vendosur të mos japë asnjë ndihmë financiare për këtë fushë.

Mes shumë reagimeve për këtë veprim të qeverisë, reagim i veçantë ka ardhur edhe nga arbitri i njohur shqiptar, Albano Stolaj.

Ky i fundit ka postuar një foto në profilin e tij zyrtar, ku shihen disa nga ministrat dhe ish-ministrat, në një ndeshje bamirësie në “Selman Stërmasi”.

Pikërisht foton e postuar, Stolaj e shoqëron me shkrimin: “Në këto ditë të vështira, sporti ka ngelur në dorë të këtyre me topat në dorë”, duke iu referuar edhe ministrit Ahmetaj që në foto duket duke kapur organet gjenitale./Panoramasport

13495192_494424720762115_5928748046393191745_n

 

FGH

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej