Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publiku i TKOB bum në 2019, 55% më shumë se gjatë gjithë vitit të kaluar (film)

Nga Ejona 0

Instituti i Statistikave e ka vlerësuar TKOBAP si institucionin kulturor me rritjen më të madhe të publikut për periudhën Janar-Mars 2019.

Sipas raportit, në vitin 2018 kanë ndjekur shfaqjet e TKOB 12,256 persona . Ndërsa në janar 2019 kanë ndjekur shfaqjet e TKOB 18,950 persona, 55% më shumë publik se në vitin 2018.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej