Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prrenjas/ Shkonte të lahej, mbytet në rezervuar 12-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas paraditen e sotme ku një 12-vjeçar ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija është mbytur.

Mësohet se rezervuari është i një thellësie prej 1 m nga i cili, i mituri nuk ka mundur dot të dalë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Vijon…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej