Protestuesit e Berishës mësyjnë në seli, thyejnë derën e PD dhe hyjnë brenda (Live)

0
169

Përkrahësit e Berishës hapin një prej dyerve, hyjnë në selinë e PD.

Ata kërkojnë largimin e Bashës nga drejtimi i PD-së. Një ditë më parë, ish-kryeministri Berisha tha se do ta shoqëronin Bashën “miqësisht jashtë selisë së PD-së”.

Vijon…