Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestat në Barcelonë, shtyhet “Klasikja” Barça-Real

Nga 27-shi 0

Protestat në Barcelonë kanë bërë që ndeshja Barcelona-Real Madrid, që ishte programuar për t’u luajtur në 26 tetor, në orën 13:00, të shtyhet.

Ky vendim ka ardhur pas situatës së dhunshme që po jeton Katalonja këtë periudhë, me protesta të shumta.

Tashmë, u kërkohet dy klubeve që të arrijnë një marrëveshje deri në orën 10:00 të ditës së hënë për një datë të re.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej