“Produksioni më imponoi të dilja me Melikun”, Antonia Gjoka “plas bombën” për produksionin

0
151

Antonia Gjoka së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Glamour Zone’ ku përballë moderatores Ester Bylyku ka folur për eksperiencën e saj televizive.

Jo vetëm kaq ajo është shprehur se ka patur momente që e kanë detyruar të bëjë gjëra që nuk i donte. Dhe këtu ka ndalur tek një nga konkurrentet, Melikun, ku i është imponuar nga produksioni që ta zgjidhte në takim.

Ester Bylyku: A ke qenë ndonjëherë e detyruar të bësh  diçka që ty nuk të ka pëlqyer?

Antonia Gjoka: Do të thoja fatkeqësisht po. më është imponuar një emër në program, siç është Meliku. Mu imponua nga produksioni për të zgjedhur emrin e tij në takim. E kam pranuar sepse ishte fraksion sekondi sepse ishin të hapura kamerat dhe nuk kisha çfarë të bëja.