Prezantuesja e njohur i jep fund martesës pas 10 vitesh

0
298

Prezantuesja e njohur Michelle Hunziker dhe sipërmarrësi Tomaso Trussardi i kanë dhënë fund martesa së tyre pas 10 vitesh.

Prej kohësh po përflitej në media se se dyshja ishte duke shkuar drejt divorcit ndërkaq kanë qenë vet ata që e kanë bërë të ditur lajmin përmes një deklarate të përbashkët.

Dyshja kanë dy vajza, 9 dhe 7 vjeç, të cilat do të jetojnë me nënën e tyre.

“Pas 10 vitesh bashkë, ne kemi vendosur të ndryshojmë planet e jetës tonë. Jemi të përkushtuar të ndjekim rrugën e rritjes së vajzave tona të mrekullueshme, me dashuri dhe miqësi për njëri-tjetrin. Ndarja do të mbetet një çështje e jona dhe private.