Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plazhet e pashkelura të Karaburunit (Foto)

Nga Alma Kodra 0

Fotografi Fation Plaku në një set fotosh të mrekullueshme ka sjellë pamje nga plazhet e Gadishullit të Karaburunit në Vlorë. Plazhe dhe shpella mahnitëse të cilat janë thuajse të pashkeluara nga këmba e njeriut dhe ruajnë virgjërinë e natyrës akoma.

Plazhet ne foto; Brisani, Dafina, Grama, Shen Andreu, Llovizi, Skaloma, Shen Vasili

13346726_1119093034818616_5123594207788071515_n Brisani ( Bear ) Bay. Karaburun Peninsula Brisani Bay. Karaburun Peninsula Dafina Bay. Karaburun Peninsula Dafina Cave. Karaburun Peninsula
Grama Bay. Karaburun Peninsula1 Llovizi Bay. Karaburun Peninsula. Vlore
Secret Paradise Cave. Karaburun. Vlore Shen Andreu Bay. Karaburun Peninsula Shen Andreu Bay. Karaburun Peninsula1 Shen Vasili Bay. Karaburun Peninsula Skaloma Bay. Karaburun Peninsula Skaloma Bay. Karaburun Peninsula1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej