Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pique: Fitorja ndaj Realit si seksi me Shakirën

Nga Media 0

Gerard Pique e ka krahasuar fitoren ndaj Real Madridit me seksin me gruan e tij. I ftuar në emisionin spanjoll “La Resistencia” 32-vjecari befasoi me përgjigjen e tij kur u pyet se sa herë kishte bërë seks muajin e kaluar “Po ndeshjet në Bernabeu a përfshihen?”- u përgjigj Pique.

Ai tha se argëtohet  me gazetarët e Realit edhe në WhatsApp.Ne kemi një grup whatsupp-i ku bëjnë pjesë të gjithë lojtarët por shpesh fusim në grup gazetarët e Realit si Tomas, i cojmë një “emoji” me derrkuc dhe e përjashtojmë menjëherë”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej