Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përfundoi në lumë/ I fiksuar pas telefonit, i riu humb kontrollin e makinës (film)

Nga Ejona 0

Një shofer kinez ka përplasur makinën e tij të re dhe ka përfunduar në lumë gjatë rrugës për të shkuar në punë, ndërsa ishte duke luajtur në telefon.

Shoferi doli nga makina duke shkelmuar derën. Si pasojë e rrëzimit, ai përfundoi me shpatull të nxjerrë.

Ai i tha policisë se e kishte blerë makinën për rreth 2200 paund, pak para fillimit të vitit.

Në video, shihet që disa njerëz po ecnin në urë, ndërkohë që krejt papritur makina humb kontrollin dhe rrëzohet në lumë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej