Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Për b*thlëpirje”, Kostaq Papa: Jap dorëheqjen (film)

Nga 27-shi 0

Deputeti Kostaq Papa u kujtua sot të jepte dorëheqjen nga përfaqësimi i tij në grupin parlamentar demokrat ku bën pjesë, pasi sipas tij atje duan ta veshin për përfitime personale, për bythëlëpirje.

Një media pardje ka marrë nëpër gojë tre deputetë të cilët gjendjet civile mund të verifikohen se ku janë. E lëshoj grupin parlamentar dhe jap dorëheqjen prej tij duke lënë paudhësitë politike, po i lë në pseudodemokracitë e tyre. Nuk kam ndërmend të merrem me asnjërin individualisht, as me prezantime fiasko papagalle por do merrem me fenomenet politike dhe fshehjen që duan ti bëjnë pas shpine demokracisë dhe fasadës që duan të veshin për përfitime personale, për bythëlëpirje. Ska asnjë parlament të botës….(i ndërpritet fjala)”, tha Papa

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej