Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pas ndarjes nga Miley Cyrus, Liam Hemsworth në krahët e modeles australiane

Nga Klodiana 0

Pas ndarjes nga lidhja 10-vjeçare me këngëtaren e njohur Miley Cyrus, aktori amerikan Liam Hemsworth u fotografua modelen dhe aktoren australiane, Maddison Brown.

Revista “People” ka publikuar fotot e çiftit duke u puthur dhe përqafuar. Ndwrsa burime ekskluzive kanë zbuluar së fundmi për “Cosmopolitan” se Hemsworth dëshiron që të mos nxitohet me partneren e tij të re, në mënyrë që çdo gjë të shkoj si duhet.

Kujtojmë se kjo lidhje u zbulua 2 muaj pas momentit kur aktori i dha fund lidhjes me Miley-n. Momentalisht ai ndodhet në New York, aty ku dhe u fotografua me Maddison Brown.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej