Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pak para mbylljes së aplikimit, zbulohet kandidatura e gjashtë për Kryeprokurorin e përkohshëm

Nga Klodiana 0

Kur na ndajnë më pak se dy orë nga mbyllja e aplikimeve për kryeprokurorin e Përkohshëm, del një tjetër emër.

“BalkanWeb” mëson se pak minuta më parë pranë Prokurorisë së Përgjithshme dorëzoi aplikimin një tjetër kandidate. Ermira Tafani është kështu kandidatja e gjashtë në listë që synon postin e Kryeprokurorit të Përkohshëm.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej