Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pak para fillimit të ndeshjes, Era Istrefi bën prova në stadiumin e ri

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Era Istrefi është një nga artistet që do të performojë sot në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania Stadium”.

Këngëtarja do të këndojë këngën “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, ndërsa në një video të publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

@albinakodanceacademy ne bashkpunim me @eraistrefi @arditgjebrea prova finale per neser ne inagurimin e @airalbania_stadium ku luhet ndeshja #shqiperi #france Nje falenderim i vecante shkon per prima balerinen e talentuar🌟@albahoxha1 dhe trupen e shkelqyer te baletit @ensallaci @enballa @frankomulla me pjesmarrjen e elementeve te talentuar te @albinakodanceacademy @luzereros @rea_kocillari @ivana_m._m @dori_staka @milena_sinakoli @enxhihaxhiu @alva_doko @khlodianaballet @_paola.hoxha #dance #academia #ballet

Publiée par Albi Nako Dance Academy sur Samedi 16 novembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej