Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk kaloi vettingun, KPK shkarkon nga detyra kryetaren e Gjykatës Administrative

Nga Klodiana 0

Nuk ka arritur të kalojë procesin e vettingut, kryetarja e Gjykatës Administrative Durrës, Marjana Velçani është shkarkuar nga detyra.

Velçani është shkarkuar nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit.

Vijon…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej