Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Nona e letrave të WC”, Çekiçi e Vojvoda i përgjigjen direkt Grezdës (film)

Nga 27-shi 0

Kohë karantimi dhe njerëzit mendojnë gjëra nga më të ndryshme për të kaluar kohën. Rrjetet sociale janë një mënyrë dhe futbollistët kanë nisur me sfidat e tyre.

“Laj duart dhe mbaj me këmbë letrën higjienike!”, kjo është sfida e re.

Eros Grezda, sulmuesi i Osijek, ka sfiduar disa prej miqve të tij futbollistë. I pari i është përgjigjur Endri Çekiçi i Olimpija Ljubjana. Nuk i është shmangur sfidës as shoku i skuadrës, Merveil Ndockyt, kongolezi që ka luajtur edhe në Superiore me Tiranën.

Vonoi Mërgim Vojvoda, i cili në videon e publikuar, në ritmet e një këngë të Unikkatil. Mbrojtësi i djathtë i Kosovës, ka edhe një mesazh: “Nona e letrave t’WC dhe të topit”.

/abcnews.al/

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej