Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një unazë e re në bizhuteritë 764,000 dollarëshe të Meghan Markle

Nga Klodiana 0

Si një grua e vetëdijshme se çdo zgjedhje e saj e modës do të shqyrtohet intensivisht, Dukesha e Sussex është bërë e aftë të komunikojë me median dhe publikun përmes stolive të saj.

Pra, kur Meghan kishte vendosur një unazë përjetësie në Trooping the Color këtë muaj, gjatë paraqitjes së saj të parë publike pas lindjes së fëmijës Archie, ishte e qartë se kishte një rëndësi të veçantë.

Jo vetëm që grupi me diamantë prej 5542 dollarësh besohet të jetë krijuar nga Harry Collins, argjendar personal i Mbretëreshës, por i është dhënë asaj nga burri i saj për të festuar përvjetorin e parë të martesës.

Unaza është e fundit në një koleksion të jashtëzakonshëm të bizhuterive që Meghan ka grumbulluar 764 vitin e kaluar, i cili tani vlerësohet me 764,000 dollarë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej