Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Një rast i konfirmuar me Covid-19, shtohet vatra e re në Berat

Nga Klodiana 0

Një rast i ri me koronavirus është konfirmuar ditën e sotme në Berat, në fshatin Drenovic. Po ashtu mësohet se kemi të bëjmë me një vatër të re.

Rasti i konfirmuar dyshohet të ketë pasur kontakte gjatë punës ku fermerë merren me grumbullimin dhe shitjen e prodhimeve të zonës.

Mësohet se tre rastet e konfirmuara në Vlorë janë një turist në Himarë nga Tirana dhe 2 të tjerët janë kontakte të një turisti nga Tirana.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej