Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Niko Peleshi kërkon ndjesë dhe uron Vitin e Ri

Nga Media 0

Ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi ka uruar Vitin e Ri duke i kërkuar ndjesë njerëzve që nuk gjetën veten në punët dhe projektet e tij.

“Falenderim për familjen, bashkëpuntorët dhe miqtë. Ndjesë për të gjithë ata që nuk e gjetën veten në punët dhe projektet tona. Le të jenë “të harruarit” e djeshëm, “të fituarit” e nesërm – është urimi im për këtë Vit të Ri. Gjithë vëmendja për të harruarit. Gëzuar 2019″, ka shkruar ish-ministri në një postim në Facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej