Nga Bora Zemani tek Elvana Gjata, ja kush ishin personazhet të cilët morën pjesë ne sfilatën e Valdrin Sahitit

0
58

Në evenimentin e përgatitur nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti, ishin të ftuar dhe shumë figura të njohura të shoëbizit shqiptar si nga arti, muzika e shumë të tjerë.

Secili prej tyre u shfaq në tapetin e kuq plot elegancë dhe të kuruar deri në detaj për evenimentin e rëndësishëm ku mundën dhe të pozonin përpara fotografëve.

Më poshtë keni disa prej emrave të njohur të cilët ishin pjesëmarrës në eventin e Valdrinit:

Bora Zemani

Donald dhe Romeo Veshaj

Liberta Spahi

Era Istrefi

Nora Istrefi

Ylli Limani

Olti Curri

Leonora Jakupi

Elvana Gjata

Egzona Rafuna

Vjosa Osmani