Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nëpër Shqipëri/ Një perlë mes majave të thepisura të alpeve. Tamara, siç nuk e keni njohur (film)

Nga Media 0

Destinacioni i parë i emisionit “Nëpër Shqipëri” në Abc News ka qenë Tamara.

Episodi i parë i emisionit të Alban Musës u transmetua të shtunën.

Në këtë emision u vizitua një nga zonat më të bukura turistike të veriut të Shqipërisë.

Përveç bukurive natyrore të Tamarës, në këtë seri fokusi ishte historia e sipërmarrësit Gjergj Hysa, i cili ka ndërtuar një rezervat peshku mes majave të thepisura.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej