Nënë për herë të dytë? Klea Huta publikon foton e papritur

0
67

Klea Huta po mendon që ta bëjë Kridin me një motër ose vëlla. Të paktën kështu ka lënë ajo të kuptohet në postimin e saj të fundit në rrjetin e saj social Instagram.

Ajo është shprehur se i është shtuar dëshira për të pasur tjetër fëmijë teksa po shikonte karrocat në një dyqan. Me anë të kësaj fotoje, ajo na tregoi se e ka marrë malli për shëtitjet me karroca fëmijësh.

Krahasa fotografisë së publikuar Klea ka shkruar se po i lind dëshira që të bëhet me një fëmijë tjetër.

“Po më lind dëshira për një beb tjetër”.

Se sa serioze janë këto plane ende është herët për ti zbuluar. Por, Klea zbuloi se së fundmi në një intervistë Elgiti ka qenë shumë i zënë me koncerte duke shtuar se më shumë e shikojnë Donald dhe Romeo Veshaj se sa ajo. Ajo rrëfeu se nuk i ankohet këngëtarit në lidhje me këtë gjë pasi kanë zgjedhur të rrinë me njëri-tjetrin duke pasur parasysh profesionet e tyre ndaj i kanë toleruar gjërat në heshtje.

Kujtojmë se, Elgiti dhe Klea u martuan në fshehtësi të plotë në fillim të vitit 2020. Ata kanë publikuar në Instagram pamje të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marrakech. Ndërkohë po atë vit ata u bënë prindër për herë të parë të një djali, Kridit.