Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në mesnatë “Electric Blue në Përkrenare” (në brendësi programi i plotë)

Nga 27-shi 0

Programi i plotë në Përkrenare:

07.00 – 10.00 Mirëmëngjes në Përkrenare

10.00 – 11.00 Si të gatuajmë në Përkrenare

12.00 – 13.00 Hape zemrën në Përkrenare

13.00 – 14.00 Historia e Atij në Përkrenare

14.00 – 15.00 Qen e mace në Përkrenare (për kafshët shtëpiake që i duam sa anëtarët e qeverisë)

15.00 – 16.00 Lajmet në Përkrenare

16.00 – 17.00 Intervista e ditës në Përkrenare

17.00 – 18.00 Alo në Përkrenare (emision me telefonata me rilindasit)

18.00 – 19.00 Turpi dhe Shëndeti në Përkrenare

19.00 – 20.00 Vende dhe Popuj në Përkrenare

20.00 – 21.00 Lajmet në Përkrenare

21.00 – 23.00 Opinion i Hapur në Përkrenare

23.00 – 00.30 Filmi “Skënderbeu” në Përkrenare

00.30 – 02.00 Electric Blue në Përkrenare në Përkrenare

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej