Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Leze Qena

Nga 27.al 0

Ka ndërruar jetë aktorja e njohur Leze Qena.

Lajmin për vdekjen e aktorës, e cila pati karrierë disa dekadëshe, e kanë konfirmuar kolegët e saj.

Mediat kosovare raportojnë se Qena ishte prej disa ditësh në mjekim intensiv. /Ekspres

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej