Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor

Nga Ejona 0

Ka ndërruar jetë në moshën 84 vjeçare aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor.

Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll në një intervistë për CNN.

Boll bëri me dije se Taylor u shtrua javën e kaluar në një spital në Los Angeles për shkak të një komplikimi shëndetësor në një spital në Los Angeles.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej