Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, sopranoja Ermonela Jaho do të mbajë koncert në Tiranë (film)

Nga Ejona 0

Në kuadër të muajit kundër kancerit të gjirit, sopranoja shqiptare Ermonela Jaho, njëkohësisht ambasadore e YWCA në kuzën e “Fjongos Rozë” do të mbajë një koncert të madh në Tiranë.

Fitimet e koncertit që do të mbahet në datën 22 tetor te salla e Katedrales Ortodokse do të shkojnë për organizatën YWCA për të mbështetur femrat me kancer gjiri.

Lajmin e bënë të ditur kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, i cili fton qytetarët të ndjekin koncertin.

“Jam shumë i lumtur që një talent i rrallë dhe një mike e çmuar si Ermonela Jaho, kthehet në Tiranë për t’iu bashkuar zërit te vajzave dhe grave shqiptare në një koncert bamirësie.  Ky koncert mbart një mision shumë fisnik që është mbledhja e fondeve për tetorin rozë.

Merr mikeshat dhe mos e humb datën 22 tetor, ora 19:00, te salla e Katedrales Ortodokse.

P.s Të gjitha të ardhurat e këtij koncerti do t’i kalojnë YËCA për punën e saj në ndërgjegjësim dhe mbështetjen për gratë e prekura”, shkruan Veliaj në Facebook.

Tetori rozë

Jam shumë i lumtur që një talent i rrallë dhe një mike e çmuar si Ermonela Jaho, kthehet në Tiranë për t'iu bashkuar zërit te vajzave dhe grave shqiptare në një koncert bamirësie. 🎶 Ky koncert mbart një mision shumë fisnik që është mbledhja e fondeve për tetorin rozë.🎗Merr mikeshat dhe mos e humb datën 22 tetor, ora 19:00, te salla e Katedrales Ortodokse.💝 P.s Të gjitha të ardhurat e këtij koncerti do t’i kalojnë YWCA për punën e saj në ndërgjegjësim dhe mbështetjen për gratë e prekura.

Publiée par Erion Veliaj sur Jeudi 17 octobre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej