Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Motori del nga rruga, plagosen dy policë në Orikum

Nga Klodiana 0

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Orikum.

Bëhet me dije së motori i policisë ka dalë nga rruga dhe për pasojë dy punonjësit e policisë kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe se dy punonjësit e policisë po dërgohen në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej