Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mediat zvicerane ironizojnë Loredanën: Është një fantazmë (film)

Nga Klodiana 0

Pasi reperja kosovare  Loredana Zefi u bë pjesë e skandalit të zhvatejs së 700.000 frangave nga çifti zviceran, mediat zviceriane atje janë duke nxjerrë detaje për jetën e saj.

Së fundmi, media zviceriane “Nau.ch”, ka bërë një sondazh duke pyetur njerëzit në rrugë me një pyetje të thjeshtë: “A e njihni Loredanën?”.

Përgjigjet kanë qenë nga më të ndryshmet, megjithatë shumica nuk e njihte fare atë, pavarësisht se ajo ka lindur dhe është rritur në Emmenbrücke.

Kjo nuk mbyllet me kaq, pasi “Nau.ch” ka vazhduar ta thumbojë atë duke vendosur titullin e artikullit “Reperja Loredana është një fantazmë në Emmenbrücke”. Nga ana tjetër këngët e saj kanë shumë klikime në  “Youtube”, por me sa duket  fansat e saj nuk janë nga vendin ku  banon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej