Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Me Zahon e Rean, kështu e uron ditëlindjen Greg Rama

Nga 27-shi 0

Greg Rama ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka dalë bashkë me Rea Xhillarin, vajzën e bashkëshortes së kryeministrit dhe vëllain e tij të vogël, Zahon.
“As far back as i can remember i always wanted to have this photo, hapyy new year
(Për aq sa mund ta kujtoj gjithmonë kam dashur ta kem këtë foto, gëzuar vitin e ri)”, shkruan Gregu.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej