Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbyllen hetimet për 613 kilogramë kokainë, Çekaj i pandehur në mungesë

Nga Ejona 0

Mbyllen hetimet për 613 kg kokainë të kapur në kontenjerët e bananeve në portin e Durrësit.

Mësohet se pronari i firmës “Arbri Garden”, Arbër Cekaj është marrë i pandehur por në mungesë. Po kështu të pandehur janë edhe Armando Pezaku dhe Donald Lushaj.

Çekaj ndodhet për momentin në Gjermani, prokurorët i kanë komunikuar akuzat që rëndojnë ndaj tij, trafikim ndërkombëtar të lëndëve narkotike në kuadër të grupit të strukturuar kriminal.

Çekaj ka kërkuar më parë azil politik në shtetin gjerman.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej